Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cum am sa joc eu pariul gratuit de 40 de lei oferit de bet365?

In jos 
AutorMesaj
nordvest
Admin
nordvest


Mesaje : 876
Puncte : 1563
Data de inscriere : 03/11/2012

Cum am sa joc eu pariul gratuit de 40 de lei oferit de bet365? Empty
MesajSubiect: Cum am sa joc eu pariul gratuit de 40 de lei oferit de bet365?   Cum am sa joc eu pariul gratuit de 40 de lei oferit de bet365? EmptyDum Dec 22, 2013 11:27 pm

Cum am sa joc eu pariul gratuit de 40 de lei oferit de bet365?

Simplu, fara sa risc nimic , dar urmarind un profit maxim !
Am sa plasez inaintea meciului un pariu de 40 de lei pe optiunea "total goluri ajustabil -peste 0.5" la cota de 1.05 . acest pariu folosindu-mi doar pentru calificarea in cadrul promotiei (adica sa pot plasa un pariu gratuit de aceeasi valoare in timpul meciului).
Inediat ce meciul va incepe am sa pariez 40 de lei pe optiunea "rezultat final - X" la cota de 3.40.
Cred ca e clar pentru toata lumea ca nu am cum sa pierd.Evident , pot sa castig foarte putin dar pot castiga si foarte bine.
Astfel , daca nu se inscrie , am sa pierd pariul pus inaintea meciului "total goluri ajustabil -peste 0.5" , dar e clar ca in acest caz il voi castiga pe cel pus la live ""rezultat final - X". Ideal e un egal cu goluri , caz in care voi castiga ambele pariuri.Mai exista si alte posibilitati de urmarit : daca se inscrie si astfel ne recuperam banii de pe pariul pus inaintea meciului (cel cu "total goluri ajustabil -peste 0.5") , ramane in joc pariul gratuit plasat la live ("rezultat final - X") care in functie de evolutia meciului si de ce credem noi in acel moment poate sa fie contrat cu alte pariuri (victoria unei echipe,over-under goluri etc.).Evident ca pot exista si alte solutii , de exemplu , over 0.5 la pauza si rezultat de egalitate la pauza etc etc etc si daca aveti solutii pentru imbunatatirea acestei idei va rog sa le postati aici.
Multa bafta !
Sus In jos
http://lifeisawager.sportsforum.biz
 
Cum am sa joc eu pariul gratuit de 40 de lei oferit de bet365?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: STRATEGII SI NOTIUNI DE PARIERE-
Mergi direct la: