Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Biletul zilei & ponturi 12.05.2013

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
piquebet




Mesaje : 81
Puncte : 209
Data de inscriere : 10/04/2013

Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 Empty
MesajSubiect: 12.05.2013   Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 EmptySam Mai 11, 2013 3:31 pm

Salutare tuturor . Pentru astazi am ales 3 bilete :
#1
Ateltico Madrid - Barcelona - GG @ 1.50
Baghdatis - Dimitrov - 2 @ 1.25
Gulbis - Naso - 1 @ 1.20
cota totala: 2.25 miza 100

#2
Feyenoord - Nac Breda - 1 @ 1.28
Vitesse - Venlo - 1 @ 1.20
Nublense - U. de Chile - over 2.5 @ 1.61
cota totala: 2.47 miza 100

#3
Granollers - Davydenko - 2 @ 1.57
Keys - Burdette - 1 @ 1.40
cota totala: 2.19 miza 100

Totul sa fie verde ! Smile

profit/minus :-75
Sus In jos
nordvest
Admin
nordvest


Mesaje : 876
Puncte : 1563
Data de inscriere : 03/11/2012

Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 Empty
MesajSubiect: Biletul zilei & ponturi 12.05.2013   Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 EmptySam Mai 11, 2013 11:11 pm

Biletul "Life is a wager" pentru data de 12.05.2013

Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 211


W1=handicap asiatic 0=draw no bet=winner 1=la egal se da cota 1.00
miza :10 unitati
Sus In jos
http://lifeisawager.sportsforum.biz
nordvest
Admin
nordvest


Mesaje : 876
Puncte : 1563
Data de inscriere : 03/11/2012

Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 Empty
MesajSubiect: Dream Ticket   Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 EmptySam Mai 11, 2013 11:45 pm

DREAM TICKET

Ce este "Dream Ticket" ? "Dream Ticket" din punctul meu de vedere este o suma de predictii care adunate la un loc dau un bilet mai traznit , un bilet asa cum place majoritatii pariorilor , un bilet cu o cota frumoasa mult mai atractiva decat ce jucam noi , in mod obisnuit in fiecare zi.Evident , sansele de reusita ale unui astfel de bilet sunt mult mai mici , din punctul meu de vedere undeva la 10-15% , poate chiar mai putin , dar sincer cererea pentru astfel de bilete este foarte mare , asa ca am decis ca de acum inainte sa mai postez in cadrul acestei rubrici si bilete de genul acesta. Noi nici nu recomandam sa se joace intr-un astfel de mod, si vom contabiliza aceste pariuri in evidenta "Life is a wager" asa cum personal le vom juca ,single, dar pentru distractie si cu sume mici , merge si asa.Asta nu inseamna ca aceste bilete sunt puse doar sa ne aflam in treaba , la misto sau sa umplem aceasta pagina , dimpotriva in spatele fiecarei predictii stau ore de analize si chiar recomandam cu tarie sa se joace aceste predictii doar in modul "single" adica fiecare predictie separat sau cel mult in combinatii de 2 evenimente.Dar pentru cei mai visatori astazi oferim o cota de peste 14.49 ! Multa bafta !



Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 166


Ultima editare efectuata de catre nordvest in Lun Mai 20, 2013 1:34 am, editata de 6 ori
Sus In jos
http://lifeisawager.sportsforum.biz
nordvest
Admin
nordvest


Mesaje : 876
Puncte : 1563
Data de inscriere : 03/11/2012

Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 Empty
MesajSubiect: Avancronica meciului Astra - Rapid   Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 EmptyDum Mai 12, 2013 12:12 am

Avancronica meciului Astra - Rapid

Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 167

12.05.2013, Giurgiu, Stadion: "Marin Anastasovici", ora: 21:30, live Digi Sport 1
Astra Giurgiu - Rapid Bucureşti în Etapa 31 Liga 1

Astra Giurgiu

Astra Giurgiu a câștigat meciul de la Iași, învingând cu scorul de 2-0 pe CSMS. În urma acestei victorii, echipa lui Isăilă a mai urcat un loc în clasament, profitând de egalul lui Dinamo cu Ceahlăul. Mai sunt de disputat 4 meciuri și "dracii negri" mai au de recuperat 2 puncte pentu a le egala pe Petrolul și Pandurii. Ei nu sunt la mână rezultatelor, pentru că vor juca cu "lupii galbeni" în etapa următoare și în cazul unei victorii i-ar putea întrece în clasament. Până atunci giurgiuvenii vor trebui să bată mâine pe Rapid, pentru a rămâne în continuare în lupta pentru Europa League.

Antrenorul Daniel Isăilă crede în continuare că poate obţine o clasare pe unul dintre locurile calificante în cupele europene. "Aceşti băieţi merită să prindă un loc de cupe europene. Au făcut un tur foarte bun, sunt aceiaşi băieţi, de ce să nu se întâmple acest lucru? Până la final se poate întâmpla orice, totul este deschis oricărui rezultat. Campionatul este echilibrat, se va juca până în ultima etapă, iar eu sunt optimist în ceea ce priveşte şansele noastre la un loc de Europa League", a declarat Isăilă.

"Nu avem decât varianta victoriei în meciul cu Rapid. Am înţeles că giuleştenii nu au primit licenţa pentru sezonul viitor. E regretabil ce se întâmplă, ar fi păcat ca un club de tradiţie precum Rapid să joace în Liga 2. Încercăm să profităm de moralul lor şi sper că vom câştiga mâine", a adăugat Isăilă.

Preşedintele Dinu Gheorghe a declarat că ambele echipe vor victoria. "Urmează meciul cu Rapid, noi vrem să câştigăm, ei vor să câştige. Eu sunt fericit că sunt la Astra Giurgiu şi construim ceva aici. Am făcut câţiva paşi, la anul vom face alţii, vom progresa", a spus Gheorghe.

Florescu a primit un cartonaș roșu în minutul 61 al meciului de la Iaşi, deşi nu a jucat! Mijlocaşul era pe banca de rezerve, de unde i-a reproșat asistentului Șovre un corner neacordat, însă acesta a considerat că modul în care s-a exprimat Florescu a fost unul ce merită pedepsit. Jucătorul Astrei spusese: "Bă, nesimțitule, ai fost la un metru de fază și nu dai corner?", însă imediat asistentul i-a semnalat acest lucru centralului. Ovidiu Hațegan i-a arătat cartonașul roșu lui Florescu, chiar dacă acesta nu intrase pe teren și a fost nevoit să plece la cabine.

Echipa probabilă: S.Lung jr. - Măţel, Mureşan, V.Găman, Júnior Morais - Yahaya, Seto - Tembo, Budescu, William - Fatai; Antrenor: Daniel Isăilă

Rapid Bucureşti

Rapid nu a reușit decât o remiză albă în Giulești cu Concordia Chiajna, după un meci în care a jucat modest. Astfel, "alb-visiniii" au ratat posibilitatea de a o depăși pe FC Vaslui în clasament, rămânâd pe locul 7 în clasament. În partida cu ilfovenii, s-a văzut clar că echipa lui Marian Rada era cu gândul la vacanță, și probabil așa va fi și în ultimele etape. Va urma un meci greu la Giurgiu cu Astra, pe care rapidiștii vor încerca să nu-l piardă. În acest sezon, giuleștenii au mai pierdut de două ori în fața Astrei, o data în tur (0-2) şi o în sferturile Cupei României (2-3), ambele meciuri disputându-se la București.

Antrenorul Marian Rada a declarat că Rapid va veni la Giurgiu să câştige. "Suntem afectaţi că nu am primit licenţa, dar sper că Rapid va continua în Liga 1. Deocamdată mă gândesc la meciul cu Astra Giurgiu, pe care vreau să-l câştigăm. Avem doi titulari suspendaţi şi cred că e mâna lui Dinu Gheorghe, care l-a influenţat pe arbitrul Robert Dumitru la jocul cu Concordia. Nu am mai câştigat un meci de două etape şi mi-aş dori să luăm mâine toate punctele cu Astra. Ne-au eliminat şi din Cupa României, să-i eliminăm şi noi acum din cursa către Europa", a spus Rada.

Preşedintele Ion Taban a declarat că membrii Comisiei de Apel a Sistemului Naţional de Licenţiere nu au acordat grupării giuleşteane licenţa pentru ediţia viitoare a Ligii 1. "Am primit o adresă din partea Comisiei acum câteva minute în care ne comunică faptul că ne-au respins cererea de acordare a licenţei. Practic, din ce spun dânşii aici, s-a păstrat hotărârea instanţei de fond. Este o decizie nedreaptă, înseamnă că nu s-a înţeles nimic", a spus Taban.

Antrenorul Marian Rada nu va putea conta mâine pe serviciile a trei jucători importanţi: Daniel Pancu, care este accidentat şi Mihai Roman cu Nicolae Grigore, care sunt suspendaţi după cartonaşele primite joi seara, la meciul cu Concordia Chiajna.

Echipa probabilă: Peçanha - I.Voicu, Oros, Abrudan, N.Vasile - Al.Coman, E.Dică - Al.Ioniţă II, Herea, Şt.Grigorie - Al.Ioniţă I; Antrenor: Marian Rada

Pronosticul RomanianSoccer.ro: Astra Giurgiu - Rapid va fi un meci în care miza celor tei puncte este doar pentru echipa gazdă. Aceasta este în luptă directă cu Petrolul și Pandurii pentru un loc de Europa League, astfel că nu își poate permite nici un pas greșit. Pentru formația oaspete este un simplu meci de vacanță, dar oricum aceasta n-a uitat că a pierdut în acest sezon de două ori în fața Astrei. În etapa precedentă, formația lui Isăilă a jucat bine la Iași, câștigând cu scorul de 2-0, în timp ce cea a lui Rada a avut o prestație slabă în Giuleşti, remizând cu Concordia, 0-0. Pentru Astra, totul e clar, câștigă și continuă lupta pentru Europa League sau strică toată munca întregului sezon, acum spre finalul sezonului. Astra Giurgiu - Rapid meci de 1.

În tur: Rapid Bucureşti - Astra Giurgiu 0 - 2 (0-1)
Au marcat: 0-1 Fwayo Tembo (30), 0-2 Fwayo Tembo (69)

Echipa Astra Giurgiu se află pe locul 4 în clasament Liga 1, cu 54p, iar Rapid Bucureşti pe 7, cu 45p

sursa :romaniansoccer.ro
Sus In jos
http://lifeisawager.sportsforum.biz
nordvest
Admin
nordvest


Mesaje : 876
Puncte : 1563
Data de inscriere : 03/11/2012

Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 Empty
MesajSubiect: Avancronica meciului Severin - Pandurii   Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 EmptyDum Mai 12, 2013 12:15 am

Avancronica meciului Severin - Pandurii

Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 168

12.05.2013, Drobeta Turnu-Severin, Stadion: "Municipal", ora: 19:00, live Digi Sport 1
CS Turnu-Severin - Pandurii Târgu-Jiu în Etapa 31 Liga 1

CS Turnu-Severin

CS Turnu-Severin a dat lovitura la Cluj, câștigând cu scorul de 3-1 în fața CFR-ului. A fost pentru prima dată în acest sezon când echipa mehedințeană a reușit să câștige un meci în deplasare. În urma acestei victorii, formația lui Jerry Gane a urcat un loc în clasament, ajungând pe 15, fiind la doar un punct de linia salvatoare. Va urmă un derby al Olteniei cu Pandurii, în care severinenii nu au decât varianta victoriei, pentru a putea ieși de pe locurile retrogradante. În tur, ei au reușit un surprinzător 2-2 la Târgu-Jiu, dar acum o nouă remiza nu le-ar folosi prea mult. Dacă va reuși să câștige mâine meciul cu Pandurii, echipa din Turnu-Severin, va avea șanse mari să se salveze, pentru că va întâlni apoi pe Gloria Bistrița (o echipă deja retrogradata) și Steaua (e deja campioană, va veni cu rezervele).

Antrenorul Jerry Gane a declarat că victorie ar limpezi situaţia Severinului în clasament. "Am câştigat cu CFR Cluj meritat, clar, şi am demonstrat că se poate, că suntem capabili să ne salvăm de la retrogradare. Ne-am bucurat mult pentru cele trei puncte, au contat enorm în clasament, dar acum trebuie să ne pregătim pentru următoarea partidă, cu Pandurii, care se anunţă foarte grea. Ei vin după un succes la fel de clar cu Viitorul Constanţa şi au nevoie de puncte, pentru că vor în Europa League. În ceea ce ne priveşte, o victorie ar limpezi situaţia noastră din clasament, ne-ar ajuta enorm şi vom face tot posibilul să o obţinem. Trebuie să recunosc că şi un rezultat de egalitate n-ar fi rău, pentru că programul ne avantajează. Sper să fie bine", a spus Gane.

CS Turnu-Severin a reziliat contractele cu grecii Nikolaos Moustakis, Filippos Pagageridis, Iosipou Stavros şi Vasilis Vila, fără ca aceştia să joace vreun meci în Liga 1. În schimb, fundaşul Alexandros Biris, adus în iarnă de la Juventus Bucureşti, nu a acceptat să revină în ţara natală şi a rămas la malul Dunării, deşi nu a prins niciodată lotul lărgit. De altfel, doar Moustakis şi Papageridis fuseseră rezerve în cinci, respectiv două meciuri. Singurul jucător grec care a evoluat pentru CS Turnu-Severin a fost portarul Leonidas Panagopoulos, acesta fiind chiar integralist în toate etapele din 2013. Cu evoluţii bune, goalkeeperul de 26 de ani a atras atenţia echipei Petrolul Ploieşti.

Antrenorul Jerry Gane nu are jucători accidentaţi sau suspendaţi pentru meciul cu Pandurii Târgu-Jiu.

Echipa probabilă: Panagopoulos - Dănănae, Durimel, Asanović, Olah - D.Stoica, Hasanović - Neacşa, Vranjković, Fl.Costea - M.Roman; Antrenor: Ionel Tersinio Gane

Pandurii Târgu-Jiu

Așa cum era de așteptat, Pandurii nu a avut nicio problemă în partida disputată la Târgu-jiu cu Viitorul Constanța, pe care a învins-o cu scorul de 4-1. Astfel, echipa lui Pustai își continuă lupta pentru calificarea în premieră în Europa League, rămânând pe locul 3 în clasament, la egalitate de puncte cu Petrolul, ocupanta locului 2. Gorjenii nu-și pot permite să facă niciun pas greșit în cele 4 etape rămase de disputat, întrucât riscă să fie întrecuți de Astra și să rămână în afară cupelor europene. De aceea, vor merge la Turnu-Severin cu un obiectiv clar, să câștige cele 3 puncte.

Antrenorul Cristian Pustai şi-a atenţionat elevii că îi aşteaptă o viaţă grea în ultimele patru etape. "Mai avem patru finale. Jucăm cu Severinul, n-a pierdut pe teren propriu, ne va fi foarte greu. Jucăm afară cu două echipe care luptă să evite retrogradarea. Plus Brașov, echipă cu retur foarte bun, care n-are ce pierde și are un joc incomod. Apoi ultima finală, cu Astra, care s-ar putea să decidă clasamentul final. Eu sper să nu depindem de acest meci cu Astra", a spus Pustai.

Preşedintele Eugen Pârvulescu ştie că meciul de duminică seara va fi unul extrem de important. "Nu trebuie să-i tratăm la preţ de matineu. Nu trebuie să-i privim de sus pentru că putem avea surprize neplăcute. Severinul este o echipă periculoasă, dovadă ultimul lor meci acasă. Au făcut 2-2 cu Petrolul Ploieşti, echipă cu care ne batem sus. De aceea sunt convins că vom avea meci greu, sper să fim concentraţi şi să obţinem cele trei puncte care ne trebuie. Dacă ne dorim să mergem în Europa trebuie să câştigăm la Severin. Ştim că nu este un meci uşor, dar ne trebuie victorie", a declarat Pârvulescu.

Antrenorul Cristian Pustai are doi jucători suspendaţi pentru meciul de mâine, Mingote şi Pleaşcă.

Echipa probabilă: D.Lazar - Unguruşan, O.Viera, Mamele, Al.Vlad - Voiculeţ, P.Anton, Nistor, Nicoară - Matulevičius, Ibeh; Antrenor: Cristian Pustai

Pronosticul RomanianSoccer.ro: CS Turnu-Severin - Pandurii Târgu-Jiu va fi un meci deosebit de important pentru ambele echipe, miza celor 3 puncte fiind uriașă. Dacă va reuși să câștige, formația lui Gane ar ajunge la 30 de puncte și și-ar mari considerabil șansele de a se menține în prima ligă. Echipa lui Pustai vrea și ea să câștige, pentru a se menține pe podium și a nu da posibilitatea Astrei de a o depăși în clasament. Ambele formaţii au un moral bun, pentru că în etapa precedentă au câștigat. În 2013, cu Gane antrenor, "lupii dacici" nu au pierdut niciun meci pe teren propriu, câștigând 11 puncte din 15 posibile. E de așteptat să fie un meci tensionat, pentru că nicio echipă nu-și permite să piardă. CS Turnu-Severin - Pandurii Târgu-Jiu este meci de 1 sau 2, egalul fiind inutil ambelor formații.

În tur: Pandurii Târgu-Jiu - CS Turnu-Severin 2 - 2 (1-1)
Au marcat: 1-0 Călin Cristea (19), 1-1 Alexandru Zaharia (41), 2-1 Ousmane Viera (58), 2-2 Alexandru Zaharia (83)
- Acesta a fost singurul meci din Liga 1

Echipa CS Turnu-Severin se află pe locul 15 în clasament Liga 1, cu 27p, iar Pandurii Târgu-Jiu pe 3, cu 56p

sursa :romaniansoccer.ro
Sus In jos
http://lifeisawager.sportsforum.biz
nordvest
Admin
nordvest


Mesaje : 876
Puncte : 1563
Data de inscriere : 03/11/2012

Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 Empty
MesajSubiect: Avancronica meciului Concordia - Petrolul   Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 EmptyDum Mai 12, 2013 12:18 am

Avancronica meciului Concordia - Petrolul

Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 169

12.05.2013, Chiajna, Stadion: "Concordia", ora: 19:00, live Dolce Sport 1
Concordia Chiajna - Petrolul Ploieşti în Etapa 31 Liga 1

Concordia Chiajna

Concordia Chiajna și-a îndeplinit obiectivul în meciul susținut în Giulești cu Rapid, cu care a terminat la egalitate, scor 0-0. În urma acestei remize, echipa ilfoveană a urcat deasupra liniei retrogradării, profitând de înfrângerea Viitorului la Târgu-Jiu. Mai sunt de disputat 4 etape, astfel că formația lui Ilie Stan depinde doar de ea dacă va continua în Ligă 1, pentru că dacă va reuși să câștige toate partidele, n-ar mai conta rezultatele celorlalte echipe. Va urma un meci foarte greu cu ocupantă locului 2, Petrolul Ploiești, în care "galben-verzii" vizează toate punctele, mai ales că e de așteptat că Viitorul să bată mâine pe Gloria.

Antrenoru Ilie Stan a declarat că echipa da ar fi putut pleca cu o victorie de pe terenul Rapidului. "Ţinând cont că am jucat 25 de minute cu om în plus putem spune că am pierdut două puncte. Îmi pare rău de Rapid că a ajuns în această situaţie, publicul de aici face o atmosferă unică, care se simte extraordinar atât pe teren cât şi în afara lui. Sunt mulţumit de jocul echipei din a doua repriză. Dacă vom reuşi să rămânem în Liga 1, poate de sezonul viitor vor înţelege şi jucătorii mai multe lucruri. Trebuie să jucăm ne jucăm şansa până la sfârşitul campionatului", a spus Stan.

Bambara a primit în meciul cu Rapid al 4-lea cartonaş galben al sezonului, urmând a fi suspendat o etapă.

Echipa probabilă: Fl.Niţă - Belu, Leca, Ghionea, Bucurică - Ispir, S.Pană - Serediuc, Purece, Zuluf - Wellington; Antrenor: Ilie Stan

Petrolul Ploieşti

Petrolul Ploiești a făcut show pentru fani în întâlnirea cu FC Brașov, câștigând cu scorul de 6-4. În urma acestei victorii, echipa lui Cosmin Contra a rămas pe locul 2 în clasament, fiind la egalitate de puncte cu Pandurii, care a câștigat și ea jocul cu Viitorul. Mai sunt de disputat 4 meciuri până la finalul sezonului și "găzarii" încă nu sunt siguri de Europa League, mai ales că va urma un meci deosebit de greu cu Astra, care îi poate coborî pe locul 4 în clasament, în cazul unui eșec. De aceea e foarte important să ia cele 3 puncte mâine de la Chiajna, pentru a rămâne pe locul 2 și a avea un moral mult mai bun înainte de meciul cu fosta concitadină.

Antrenorul Cosmin Contra a declarat că meciul de la Chiajna va fi greu. "Echipele care luptă pentru evitarea retrogradării sunt greu de bătut. Şi la Severin am avut meci greu şi nu am câştigat. Îmi vor lipsi câţiva jucători, dar am un lot de unde pot face schimbări. Obiectivul nostru este locul 2 şi Cupa României. Mergem la Chiajna să câştigăm. Nu mă gândesc încă la meciul cu Astra, pe care suporterii îl aşteaptă atât de mult. Concordia are un lot tânăr, care a făcut un tur de campionat reuşit şi un retur mediocru. Acum parcă şi-a mai revenit, dar ştiu că am o echipă mai valoroasă şi de aceea vom juca doar la victorie", a spus Contra.

Tehnicianul "lupilor galbeni" a dorit să facă şi o precizare. "Am ascultat un comentariu în care se spunea faptul că forma fizică bună a jucătorilor se datorează faptului că eu l-am adus la Petrolul pe Nacho Martínez. Vreau să precizez că preparatorul fizic al echipei este Giovanni Melchiorre, cel care lucrează la acest capitol cu jucătorii. Nacho Martinez ne ajută foarte mult cu fotbaliştii care sunt accidentaţi, ocupându-se de recuperarea lor", a adăugat "Guriţă".

Pentru acest meci, "lupii galbeni" nu vor putea conta pe Geraldo Alves şi Jeremy Bokila, ambii fiind suspendaţi.

Echipa probabilă: Bornescu - Alcénat, Yamissi, Neag, Guilherme - Marinescu, Hoban - Boudjemaa, Younés, Morar - Grozav; Antrenor: Cosmin Contra

Pronosticul RomanianSoccer.ro: Concordia Chiajna - Petrolul Ploiești va fi un meci foarte important pentru ambele echipe, întrucât cele 3 puncte le-ar ajuta foarte mult în vederea îndeplinirii obiectivului. Dacă ar câștiga, formația lui Ilie Stan s-ar menține deasupra liniei retrogradării, indiferent de rezultatele Severinului și a Viitorului, la fel și cea a lui Cosmin Contra, care ar rămâne pe locul 2, chiar dacă Pandurii și Astra ar învinge în această etapă. Ilfovenii au câștigat ultimul meci pe data de 28.11.2012 (2-1 cu Gloria), în timp ce "găzarii" au pierdut ultima dată în etapa a 17-a, pe 23.11.2012 (2-0 cu Gaz Metan). Așadar va fi un meci foarte tensionat pentru ambele echipe, care nu-și permit să piardă. Concordia Chiajna - Petrolul Ploiești este meci de X2, oaspeții au un lot mai puternic și normal ar trebui să se impună mâine.

În tur: Petrolul Ploieşti - Concordia Chiajna 0 - 0
Au marcat: -

Echipa Concordia Chiajna se află pe locul 14 în clasament Liga 1, cu 28p, iar Petrolul Ploieşti pe 2, cu 56p

sursa :romaniansoccer.ro
Sus In jos
http://lifeisawager.sportsforum.biz
Alexander311




Mesaje : 99
Puncte : 165
Data de inscriere : 30/12/2012

Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 Empty
MesajSubiect: 12-05-2013   Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 EmptyDum Mai 12, 2013 4:19 am

Cum am facut si anterior,voi incepe de la o banca de 100 unitati (1 unitate reprezentant 1% din banca disponibila pentru pariat).SA FIE CU NOROC!!!


Meci Pronostic Cota

1.Simona Halep-Daniela Hantuchova 2 1.65
2.Stanislas Wawrinka-Rafael Nadal 2 1.15

Cota finala:1.89 Miza:7 unitati Castig potential:6.28 unitati


Meci Pronostic Cota

1.Kevin Anderson-Jurgen Melzer 1 1.45
2.Vitesse - Venlo 1 1.20

Cota finala:1.74 Miza:7 unitati Castig potential:5.18 unitati
Sus In jos
Alexander311




Mesaje : 99
Puncte : 165
Data de inscriere : 30/12/2012

Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 Empty
MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 12.05.2013   Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 EmptyDum Mai 12, 2013 4:22 am

Orice intrebare legate de meciurile care le voi posta in aceasta rubrica o puteti adresa pe acest forum si voi incerca sa raspund cat de curand voi putea.Multa bafta!!!
Sus In jos
Papy




Mesaje : 29
Puncte : 85
Data de inscriere : 12/05/2013

Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 Empty
MesajSubiect: Predictii    Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 EmptyDum Mai 12, 2013 6:11 am

Zilnic voi incerca sa postez 2-3 meciuri unde casele de pariuri invart balanta in asa fel incat lumea sa parieze pe outsider sau mai bine spus pe echipa proasta.Daca inaintea meciului cu cateva zile sa pariat foarte mult pe 1 vor ridica cota in asa fel incat ori o sa intalnim cote de genul 2.55 3.40 2.60 sau o sa ridice cota pe 1 sa o dea favorita pe echipa adoua.

Cateva meciuri nu am apucat sa le postez aici ca erau incepute am pus si biletul cu ce am jucat astazi dar am pierdut pe Santander Sad
mozzartbet 1255-5002199-1082

Pe astazi 12.05.2013

Meciul zilei
Betis – Celta Vigo 1 1.83 Bet365 Final 1-0 cheers

Cote Reale
1.45 3.97 5.91
Cote Bet365
1.83 3.50 4.33

Casapariurilor Cod Bilet 60619502011429030

Si mai propun inca 4 care urmeaza sa se dispute tot astazi:

Malaga – Sevilla 1 Final 0-0
Sad

Cote Reale
1.75 3.50 3.90
Cote Bet365
2.88 3.30 2.38

R.Santander – R.M.Castilla * 2 Final 1-0 Sad

Cote Reale
4.55 3.70 1.60
Cote Bet365
2.38 3.30 2.90

Hajduk Split - Lok. Zagreb 1 Final 0-0
Sad
Cote Reale
1.79 3.35 3.93
Cote Bet365
2.10 3.30 3.50

Trofense - Belenenses 2 Final 1-2 cheers
Cote Reale
5.70 3.60 1.50
Cote Bet365
2.80 2.90 2.60
Sus In jos
piquebet




Mesaje : 81
Puncte : 209
Data de inscriere : 10/04/2013

Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 Empty
MesajSubiect: Statistica din 11.04.2013 - 11.05.2013   Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 EmptyDum Mai 12, 2013 10:53 am

Statistica din 11.04.2013 , prima zi in care am inceput sa dau pronosticuri zilnice si pana in 11.05.2013 :
+769 ron.

Salutare tuturor , meciurile pentru astazi sunt :

Baschet :
Euroliga : Barcelona - Panathinaikos - SUB 141,5 puncte @ 1.90 | + 90
si sfertul 1 - sub 35.5 puncte @ 1.90 --- + 90
Handbal : Gyor - Oltchim - handicap -3.5 @ 1.64 | -100
Tenis : Kvitova - Minella - sub 18.5 game-uri @ 1.85 | -100
Hochei : Valerenga - Stavanger - victorie Valerenga @ 1.60 | + 60
Kosice - Zvolen - victorie Kosice @ 1.57 | -100
Fotbal : Rubin Kazan - Chelsea - sub 2.5 goluri @ 1.66 | -100
Newcastle - Benfica - GG @ 1.61 | +61
Lazio - Fenerbahce - peste 4.5 cartonase @ 1.72 | +72


* Am modificat pronosticul la Valerenga , nefiind atent dimineata ca este 3-1 la general pentru Stavanger , posibil sa fie si over , dar pare mai sigura victoria celor de la Valerenga .
* Am adaugat si meciul de hochei din Slovacia dintre Kosice si Zvolen .

Statistica zilei de astazi , 11.04.2013 :
9 pariuri propuse : 5 castigatoare , 4 pierdute .

Asadar , cu o miza de 100 de ron pe fiecare pariu propus , rezulta o pierdere de 27 de lei .

---Profit/minus : -27 ron---

--------------------------------------------------------------
* Pun semificativ pe fiecare meci 100 lei miza , ca sa pot calcula prefitul/minusul pe ziua de ieri .


Fotbal :
-Rosenborg - Start - over 2.5 @ 1.44 | -100 ( eronat )
-Dinamo Moscova - CSKA Moscova - 1x @ 1.83 | +83 ( castigator )
Hochei :
-Bietigheim/Bissingen - Rosenheim - echipa castigatoare Bietigheim @ 1.45 | + 45 ( castigator )
-Schwenninger - Ravensburg - 1 @ 1.65 | + 65 ( castigator )
Baschet :
-Cska - Caja Laboral - over 39.0 puncte primul sfert @ 1.90 | + 90 ( castigator )
Handbal :
-Montpellier - Creteil - over 61.5 @ 1.80 | +80 ( castigator )
Tenis :
-Dutra Da Silva - Andreozzi - 1 @ 1.40 | + 40 ( castigator )
-Gonzalez - Delbonis - 2 @ 1.44 | + 44 ( castigator )
-Isner - Berankis - peste 9.5 game-uri primul set @ 1.60 ( nu gasiti la bet365 aceasta optiune la acest meci , asadar am pus cota de la superbet ) | - 100 ( eronat )
-Murray/Peers - Almagro/Ramirez - 2 @ 1.50 | -100 ( eronat )

Si inca un meci :
-Betis - Sevilla - over 7.5 cartonase @ 1.72 | + 72 ( castigator )


Biletul nr 1 :
-Roserborg - Start - over 2.5 @ 1.44 |
-Montpellier - Creteil - over 61.5 @ 1.80 | ( eronat )
Miza: 100 Cota totala : 2.59 | -100 |

Biletul nr 2 :
-Bietigheim/Bissingen - Rosenheim - echipa castigatoare Bietigheim @ 1.45 |
-Dinamo Moscova - Cska - 1x @ 1.83 | ( castigator )
Miza: 100 Cota totala : 2.65 | + 165 |

Biletul nr 3 :
-Dinamo Moscova - CSKA Moscova - sub 2.5 goluri @ 1.70 | ( castigator )
-Schwenninger - Ravensburg - 1 @ 1.65 |
Miza: 100 Cota totala : 2.80 | + 180

Biletul nr 4 :
-Rosenborg - Start - over 2.0 @ 1.20
-Schwenninger - Ravensburg - Schwenniger echipa castigatoare @ 1.38 ( eronat )
-Isner - Berankis - over 9.5 primul set @ 1.57
Miza: 100 Cota totala : 2.59 | -100

Statistica biletelor (incepand de azi voi tine o statistica zilnica si a biletelor pe care le postez) :
- 4 bilete propuse : 2 castigatoare , 2 pierdute .
Daca ati fi pariat 100 ron miza pe fiecare bilet propus , ati fi avut la sfarsitul zilei un profit de 145 de ron.

------------------------------------------------------------------------
Salutare tuturor , acestea sunt meciurile pentru astazi , 13.04.2013 :

Baschet :
-Bayern - Hagen - peste 183.0 @ 1.80 | +83 ( castigator )

Tenis :
-Juan Monaco - John Isner - 1 @ 1.57 | -100 ( eronat )

Fotbal :
-Furth - Borussia - 2 @ 1.44 | +44 ( castigator )
-Aston Villa - Fulham - DNB 1 @ 1.57 | pariu rambursat
-Reading - Liverpool - peste 2.5 @ 1.50 | -100 ( eronat )
-Roda - Vitesse - DNB 2 @ 1.44 | pariu rambursat
-Krasnodar - Samara - 1 @ 1.70 | -100 ( eronat )
-Gijon - Guadalajara - over 0.5 prima repriza @ 1.36 | +36 ( castigator )

Biletul nr 1 :
-Krasnodar - Samara - 1 @ 1.70 | pierdut .
-Furth - Dortmund - 2 @ 1.44 |
Miza :100 Cota totala : 2.44 Castig : -100
Momentan atat . Revin mai tarziu cu altele ( am putina treaba )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Se vede clar ca meciurile nu au fost foarte bine analizate , neavind la dispozitie deloc prea mult timp . Mergem mai departe .
Statistica zilei : 8 pariuri propuse , 3 castigate , 3 pierdute , 2 rambursate .
Daca ati fi pariat 100 de lei pe fiecare meci propus , ati fi avut un minus de 137 de ron , la sfarsitul zilei .
Azi am inceput ziua cu 192 de lei profit , asadar la sfarsitul zilei de sambata , am ramas cu un profit de 55 de ron .

Statistica biletelor :
Am inceput ziua cu un profit de 145 de ron , asadar la sfarsitul zilei de sambata , am ramas cu un profit de 45 de ron .

Statistica incepand cu 11.04.2013 :
Am inceput ziua cu un profit total de 364 de ron .
Profit total dupa 12.04.2013 : 127 de ron .

Maine va fi cu siguranta o zi mult mai buna !
Bafta tuturor !

---Profit/minus : -137 ron---

-----------------------------------------------------------
Meciurile pt azi :
Tenis :
- Almagro - Isner - over 23.5 @ 1.72 | -100 ( eronat )
Fotbal :
- Milan - Napoli - GG @ 1.72 | +72 (castigator)
- Bilbao - Real Madrid - over 2.5 @ 1.47 | +42 (castigator)
- Nublense - U. Catolica - over 2.5 @ 1.57 | +57 (castigator)

*Astazi am fost toata ziua plecat , nu am avut timp sa postez si alte meciuri .

Bafta

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Statistica zilei de duminica 14.04.2013 :
Pariuri propuse : 4 , castigate : 3 , pierdute : 1
Profit : 76 ron .
Astazi am inceput ziua la un profit de 55 de ron , asadar la sfarsitul zilei de duminica am ajuns la un profit de 131 de ron .

Statistica incepand cu 11.04.2013 :
Astazi am inceput cu un profit de 127 de ron , asadar dupa ziua de 14.04.2013 , avem profit de 203 ron .

Multa bafta tuturor !

---Profit/minus : +76---

--------------------------------------------------------------
Meciurile pentru astazi , 16.04.2013

Tenis :

- Janowicz - Anderson - 2 @ 1.57 castigator +57
- Monfils - Montanes - 2 @ 2.50 castigator +150
- Klizan - Monaco - 2 @ 1.44 / 0-2 scor corect @ 2.10 | castigor +44 / castigator +110
- Goffin - Almagro - 0-2 scor corect @ 1.44 pierdut -100
- Gulbis - Isner - 2 @ 2.75 pierdut -100

Hochei :
- Eisbaren Berlin - Koln - over 4.5 goluri @ 1.44 | +44
- Bietigheim/Bissingen - Rosenheim - over 4.5 goluri @ 1.40
pierdut -100

Baschet :
- Panathinaikos - Barcelona - primul sfert under 35.5 puncte @ 1.90 castigator +90

Handbal :
- Lugi - Drott - 1 @ 1.45 castigator +45

Fotbal :
- Arsenal - Everton - over 2.5 goluri @ 1.65 pierdut -100

---Profit/minus : +140---

-----------------------------------------------------------------------------

Salutare .
Meciurile pentru astazi .
-Livorno - Novara - over 2.5 @ 1.65- castigator |+65
-Anderlecht - Lokeren - 1 @ 1.30 - castigator +30
-Fulham - Chelsea - 2 @ 1.8- castigator +80
-Benfica B - Atletico - over 2.5 @ 1.70 - pierdut | -100
-Inter - Roma - GG - castigator @1.70 | castogator + 70

Tenis .
-Wawrinka - Montanes - over la game-uri - pierdut | -100
-Gulbis - Monaco - over la game-uri / meci de 3 seturi . - castigate ambele | + 80 / + 120

*nu sunt acasa si am postat meciurile de pe telefon . nu am timp sa caut si cotele acum .
Bafta .


Baschet :
Efes - Olympiakos - under primul sfert . +90
Caja Laboral - Cska Moscova - under primul sfert + 90
- merg jucate si under total meci , eu le vad 2 meciuri inchise , cu 4 echipe foarte bine organizate in plan defensiv , iar fiind play-off , rezultatul va fi mai important in dauna spectacolului .

Castigatoare ambele



Biletul nr 1 :
Marcel Granollers & Marc Lopez 1.44
Sa castige meciul
Mariusz Fyrstenberg & Marcin Matkowski 1.53
Sa castige meciul
cota totala : 2.10 .
bafta

pierdut .

---Profit/minus : +425---

------------------------------------------------------------
Salutare , meciurile pentru astazi :

Tenis :
Wawrinka - Murray - 2 @ 1.33 | -100
Dimitrov - Mayer - peste 21.5 game-uri in meci @ 1.80 | -100
Guido - Travaglia - 1 @ 1.40 + 40

Baschet :
Panathinaikos - Barcelona - sub 34.5 puncte primul sfert @ 1.90 | +90
Panathinaikos - Barcelona - sub 145.5 puncte in meci @ 1.39 | +39

Biletul zilei :
Wawrinka - Murray - 2 @ 1.33
Panathinaikos - Barcelona - sub 145.5 puncte in meci @ 1.39
Cota totala : 1.85 Miza : 100 ron .- 100 ron

---Profit/minus : -131---

------------------------------------------------------
Salutare . Meciurile pentru astazi :

- Braga - Academica - 1 @ 1.40 +40
- Nk Zagreb - Zadar - 1 @ 1.66 -100
- Start - Valerenga - 1 @ 1.80 +80
- Sabadell - Huelva - over 2.5 @ 1.80 -100
- Excelsior - Volendam - 2 @ 1.57 +57
- Siofok - MTK - 2 @ 1.61 -100
- Finn Harps - Salthill - 1 @ 1.40 +40
- Bohemians - Dundalk - DNB 2 @ 1.66 +66

---Profit/minus : -77 ron ---

---------------------------------------------------------
Meciurile pt azi :
Baschet :
- Hagen - Artland - over 180.5 pierdut . -100
- Csm Bucuresti - Tg Mures - over castigat + 85

Fotbal :
- Milton - Scunthrope - 1 pierdut -100
- Qpr - Stoke - DNB 1 pierdut -100
- Weston - Billericay - 1 pierdut -100
- Xerez - Las Palmas - 2 castigat +80


Handbal :
- Ateltico madrid - Barcelona - under 54.0 castigat +85
- Aragon - Ademar - under pierdut -100
- Gyor - Ferencvaros - over castigat +85

Bafta .

---Profit/minus : -165 ron---

--------------------------------------------------------------------
Meciurile pt azi :

Fotbal :
- Stuttgard - Freiburg - GG @ 1.57 | +57
- Liverpool - Chelsea - GG @ 1.56 | +56
- Osasuna - Real Sociedad - 2 @ 2.38 | -100
- Tottenham - Man. City - GG @ 1.69 | +69
- Arouca - Feirense - 1 @ 1.55 | + 55

Baschet :
- Bologna - Sassari - over 174.5 @ 2.68 | + 168

Spor la bani .

Total : +305

----------------------------------------------------------------------
Meciurile pentru astazi :

Fotbal :
- Emmen - Cambuur - 2 @ 1.67 castigat +67
- Eskisehirspor - Trabzonspor - under 2.5 goluri @ 1.70 castigat +70
- Steaua - Petrolul - GG @ 2.00 castigat +100
- Celta Vigo - Zaragoza - under 2.5 goluri @ 1.75 pierdut -100
- Will - Bellizona - 2 @ 1.91 castigat + 91

Tenis :
- Ungur - Goffin - 2 @ 1.44 castigat +44
- Troicki - Matosevic - 2 @ 2.00 pierdut -100
- Cadantu - Babos - over 22.5 game-uri @ 1.72 pierdut -100

---Profit/minus : +72 ron---

-----------------------------------------------------------------------------------
Salutare .
Meciurile pentru astazi :
Tenis :
->Atp - Barcelona :
-Dimitrov - Robredo - 1 @ 1.53 pierdut | -100
-Tomic - Monaco - 2 @ 1.33 castigat | +33
-Paire - Andrujar - 1 @ 1.72 castigat | +72
->Atp - Bucuresti
-Rosol - Seppi - 2 @ 1.36 pierdut | -100
-Monfils - Brands - 2 @ 2.37 miza returnata
->Wta - Marrakech :
-Czink - Pennetta - 2 @ 1.36 castigat | +36
->Wta - Stuttgart :
-Stosur - Jankovic - 2 @ 1.83 castigat | +83

Handbal :
Danemarca - turul castigatorilor :
-Bjerringbro/Silkeborg - Århus - 1 @ 1.33 pierdut | -100

Fotbal :
-Vejle Boldklub Kolding - FC Vestsjaelland - ambele inscriu @ 1.91 pierdut | -100

Spor la bani ! Wink

---Profit/minus : -176 ---

----------------------------------------------------------------
Salutare . Pentru astazi :
Tenis :
Robredo - berdych 1 @ 3.00 castigator | +200
CHardy - monaco - 2 @ 1.22 castigator | +22
Tursunov - bellucci over 22.5 @ 1.80 castigator | +80
KLizan - Kohlschreiber 2 @ 1.61 castigator | +61
Goffin - mayer 1 @ 2.10 pierdut | -100
Penneta - Bertens - 2 @ 1.57 castigator | +57

Baschet :
Barcelona - Panathinaikos 1 @ 1.30 castigator | +30
Acelasi meci : under 34.5 primul sfert @ 1.90 pierdut | -100
Under pe meci .

Sa fie cu noroc . Poate mai revin cu cateva idei/meciuri .

---Profit/minus : +250---

--------------------------------------------------------------
Salutare , meciurile pentru astazi
Fotbal :
Kashiwa - Omiya Ardija - over 2.5 @ 1.80 castigator | +80

Tenis :
Tipsarevic - Garcia Lopez - 1 @ 1.33 pierdut | -100
Kvitova - Li Na - 2 @ 1.36 castigator | +36
Lisicki - Mattek Sands - 2 @ 2.37 castigator | +137
Lojda - Clezar - 2 @ 1.66 castigator | +66
Robredo - Berdych - over 21.5 game-uri in meci @ 2.00 castigator | +100
Schiavone - Cornet - scor corect 2-0 @ 2.37 castigator | +137

Bafta .

---Profit/minus : +356---

--------------------------------------------------------------------------
Salutare , meciurile pentru astazi :
Fotbal :
Tokyo - Kawasaki - over 1 prima repriza @ 1.70 miza returnata
Petrolul - Viitorul - 1 @ 1.36 castigator | +36
Lugo - Villareal - 2 @ 1.80 pierdut | -100

Tenis :
Garcia Lopez - Mayer - 1 @ 2.37 castigator | +137
Larsson - Cabeza-Candela 2 @ 1.61 castigator | +61

Momentan atat , revin pe parcursul zilei cu altele .

---Profit/minus : +134---

-----------------------------------------------------------------------------
Salutare , meciurile pentru astazi :

#Fotbal :
U. Catolica - Deportes - 1 @ 1.44 pierdut | -100
San Marcos - De Arica - over 2.5 @ 1.60 pierdut | -100
Chelsea - Swansea - 1 @ 1.36 castigator | +36
Arsenal - Man utd - GG @ 1.56 castigator | +56
Basel - Luzern - 1 @ 1.53 pierdut | -100
Bellizona - Vaduz - 1 @ 1.53 pierdut | -100
St.Gallen - Zurich - 1 @ 2.10 pierdut | -100
Palermo - Inter GG @ 1.72 pierdut | -100
Dinamo - Gaz metan - GG @ 2.20 pierdut | -100

#Tenis :
Sharapova - Na Li - over 22.5 game-uri @ 1.90 pierdut | -100
Garcia Lopez - Rosol - 2 @ 1.66 castigator | +66

#Baschet :
Sassari - Caserta - over 168.5 @ 1.90 pierdut | -100
Montegranaro - Siena - over 162 @ 1.90 castigator | +90
Apollon - Paok - under 146.5 @ 1.90 pierdut | -100

Bafta tuturor .
---Profit/minus : -752 ---

-----------------------------------------------------------------------
Salutare , meciurile pentru astazi :
--> Single <---
Fotbal :
Academica - Benfica - 2 @ 1.40 castigat | +40
Volvograd - Moscova - under 2.5 @ 1.50 castigat | +50

Tenis :
Brands - Kamke - 1 @ 1.50 castigat | +50
Goffin - Sousa - 1 @ 1.30 castigat | +30
Sisjling - Paire - 2 @ 1.28 castigat | +28
Gimeno Traver - Robredo - 2 @ 1.33 castigat | +33
Falla - Kuznetsov - 2 @ 1.53 pierdut | -100
Bertens - Oprandi - 1 @ 1.57 pierdut | -100
Erakovic - Suarez Navarro - 2 @ 1.28 castigat | +28

--> Combinate <---
Brands @ 1.50 , Goffin @ 1.30 , Paire @ 1.28 -> cota totala : 2.49 castigat | + 149
Goffin @ 1.30 , Benfica @ 1.40 , Suarez Navarro @ 1.28 -> cota totala : 2.32 castigat | +132

Sport la bani !

*momentan nu fac statistica pentru ziua de 29.04.2013 , 2 evenimente disputandu-se maine . Speram ca si acelea sa fie castigatoare .

---Profit/minus : +340---

----------------------------------------------------------------------------
Subiect: 30.04.2013 Ieri la 1:14 am
Salutare tuturor , va doresc o zi profitabila . Va ofer si voua meciurile jucate de mine

Tenis :
Schiavone - Dominguez Lino - 1 @ 1.36 ( pt cei care pariaza offline , la superbet e 1.50 ) castigat | +36
Russel - Jeong - 1 @ 1.22 pierdut | -100
Arguello - Carleton - 1 @ 1.22 castigat | +22
Lorenzi - Desein - 1 @ 1.25 ( la bet365 momentan nu sunt cote , la alte case de pariuri este intre 1.20 si 1.28 ) pierdut " -25

! Aceste 4 evenimente de mai sus pot fi jucate intr-un singur bilet !

Meciuri cu grad mai ridicat de risc , cu cote mai mari , dar cu sanse mari de a fi "verzi"
Gulbis - Nieminen - 1 @ 1.50 castigat | +50
Monfils - Melzer - 2 @ 1.72 pierdut | -100
Benneteau - Carrero-Busta - over 2.5 seturi @ 2.25 / victorie Busta @ 2.37 - pierdut | -100 , castigat | + 137
Zeballos - Elias - over 2.5 seturi @ 2.25 / victorie Elias @ 2.25 pierdut | -100 , castigat | + 125
Andujar - Haase - 1 @ 1.57 pierdut | -100

Spor la bani

---Profit/minus : -105 ---

------------------------------------------------------------------------
Salutare , pentru astazi nu imi plac foarte multe evenimente , dar am ales un singur bilet pe astazi :

Tenis :
Kohlscheriber - Korolev - 1 @ 1.18
Dodig - Cilic - 2 @ 1.20
Cirstea - Kanepi - fara tie break in meci @ 1.33

Cota totala : 1.89 Miza : 100 Castig total : -100

Pentru cei mai indrazneti :
Goffin - Busta - 2 @ 2.25 castigat | +125
Cirstea - Kanepi - over 22.5 game-uri @ 2.10 pierdut | -100
Hanescu - Paire - 2 @ 1.66 pierdut | -100
Morita - U. Radwanska - 2 @ 1.80 pierdut | -100

Barcelona - Bayern Munchen - x2 @ 1.95 castigat | +95
-Fiecare pariaza cat doreste , sa nu imi sariti in cap . De aceea am si precizat , pt cei indrazneti , deci mizele mai mici .

Spor la bani .


---Profit/minus : -180---

----------------------------------------------------------
Salutare , biletul pentru maine :
Haase - Robredo - 2 @ 1.36
Ramos - Wawrinka - 2 @ 1.25

cota totala : 1.70 miza: 100

Profit/minus : +70

------------------------------------------------------------
Subiect: 3.05.2013 Smile Joi Mai 02, 2013 11:31 pm
Salutare . Biletul pentru astazi :
1 Tommy Haas Florian Mayer v Tommy Haas
(Sa castige meciul) 03/05/2013 Nici unul 1.25 Urmeaza sa se joace
2 Stanislas Wawrinka Gastao Elias v Stanislas Wawrinka
(Sa castige meciul) 03/05/2013 Nici unul 1.12 Urmeaza sa se joace
3 Philipp Kohlschreiber Philipp Kohlschreiber v Viktor Troicki
(Sa castige meciul) 03/05/2013 Nici unul 1.30 Urmeaza sa se joace
4 Fabio Fognini Pablo Carreno-Busta v Fabio Fognini
(Sa castige meciul) 03/05/2013 Nici unul 1.44 Urmeaza sa se joace

Cota totala : 2.62 miza: 100

Sa avem bafta

Bilet 2 :
1 Nu Gastao Elias v Stanislas Wawrinka
(Tie Break in Meci) 03/05/2013 Nici unul 1.30 Urmeaza sa se joace
2 Tommy Haas Florian Mayer v Tommy Haas
(Sa castige meciul) 03/05/2013 Nici unul 1.22 Urmeaza sa se joace

Cota totala : 1.58 miza 100

Profit/minus : -42

----------------------------------------------------------------------------
Salutare .
1 Guillermo Garcia-Lopez Guillermo Garcia-Lopez v Igor Andreev
(Sa castige meciul) 04/05/2013 Nici unul 1.28 Urmeaza sa se joace
2 Garbine Muguruza Camila Giorgi v Garbine Muguruza
(Sa castige meciul) 04/05/2013 Nici unul 1.36 Urmeaza sa se joace

Cota totala : 1.75

Mai revin pe parcursul zilei si cu altele .
Spor la bani .
Al doilea :
1 Garbine Muguruza Camila Giorgi v Garbine Muguruza
(Sa castige meciul) 04/05/2013 Nici unul 1.36 Urmeaza sa se joace
2 Carla Suarez Navarro Anastasia Pavlyuchenkova v Carla Suarez Navarro
(Sa castige meciul) 04/05/2013 Nici unul 1.53 Urmeaza sa se joace
3 Sabine Lisicki Sabine Lisicki v Sofia Arvidsson
(Sa castige meciul) 04/05/2013 Nici unul 1.25 Urmeaza sa se joace

Bafta .

profit/minus : -200

------------------------------------------------------------------------
Hristos a Inviat !
Pt azi :
Legia - Lechia - 1 @ 1.35
Barcelona - Betis - oaspetii marcheaza - @ 1.65
cote de la mozzartbet

total cota : 2.22 miza 100

Bafta.

Profit/minus : + 122

--------------------------------------------------------------------------
Salutare. Pt azi un mic combo :
Haas - seppi - 1 @ 1.50
Baghdatis - robredo - 2 @ 1.28
Cota totala :1.92

Bafta .

profit/minus : +92

--------------------------------------------------------------------------
Salutare tuturor , astazi nu imi place foarte mult , dar vin cu cateva idei . Cred ca la chelsea este de luat in calcul un over 2.5 , fiind un meci aproape crucial , ambele echipe vor fi determinate si hotarate spre a castiga acest meci , iar Tottenham este o echipa care inscrie destul de mult in deplasare , la fel si Chelsea pe propria arena . Un alt meci de luat in calcul pentru astazi ar fi derby`ul dintre Inter si Lazio , un meci la fel de important precum derby`ul londonez , aici insa pare putin mai dezechilibrat . Eu unul o vad pe Lazio favorita , si din prisma lotului "subtire" pe care il are Andrea Stramachino la dispozitie dupa accidentarile lui Milito si Zanneti . Lazio DNB sau un x2 ar fi de luat in calcul . (castigatoare amandoua +118)
*Acestea au fost doar unele pareri care sper sa va ajute .
Una peste alta , pentru astazi pregatesc 2 bilete :
Bilet nr. 1 :
Baschet Germania :Artland - ULM - over 79.5 puncte ULM @ 1.85 (acest pariu il gasiti la mozzartbet , poate si la alte agentii , la bet365 nu este)
Baschet Serbia : Konstantin - Mega Vizura - handicap 2 (-6.5 Mega Vizura ) @ 1.85 (acest pariu il gasiti atat la mozzart si superbet , cat si la bet365 )
cota totala : 3.42 miza : 100 castigat + 242

Bilet nr. 2 :
Handbal Romania : U Jolidon Cluj - HC Zalau - over 49.5 @ 1.85
Baschet Romania : Gaz Metan - Targu Mures - handicap 1 -5.5 puncte @ 1.85
cota totala 3.42 miza 100 pierdut -100

Spor la bani !!! Cool

profit/minus : +260

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Salutare , pentru astazi , un bilet de la turneul de tenis de la Madrid :
Murray - Berdych - 2 @ 2.00
Kerber - Ivanovic - over 22.5 game-uri @ 2.00
cota totala : 4.00 miza 100

Toate cele buna !

Murray - Berdych - 2 @ 1.90
CSKA - Olympiakos - 1 @ 1.29
cota totala : 2.45 miza 100

profit/minus : -200

----------------------------------------------------------------------
Salutare tuturor , dupa ce ieri am dat 2 bilete eronate amandoua (cu toate ca era clar ca Berdych era pariul zilei pentru mine , dar am facut greseala sa il combin cu 2 meciuri deloc inspirate ) , astazi biletul va fi compus dintr-un singur meci :
Wawrinka - Berdych - 1 @ 2.00

Bafta


profit/minus : +100

Sus In jos
Papy




Mesaje : 29
Puncte : 85
Data de inscriere : 12/05/2013

Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 Empty
MesajSubiect: 13.05.2013   Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 EmptyLun Mai 13, 2013 2:19 am

Predictiile pe astazi 13.05.2013

Meciul Zilei
*Turku PS - Inter Turku 1 Final 2-1 cheers
Cote Reale
1.84 3.25 3.85
Cote Bet365
2.50 3.25 2.80

Bilet Casapariurilor Cod 60620502001946319 WIN bounce cheers
======================

A.N.Medellin - Once Caldas 1 Final 2-1 cheers
Cote Reale
1.65 3.40 4.80
Cote Bet365
2.10 3.30 3.50

FC Lahti - HJK Helsinki 2 Final 0-1 cheers
Cote Reale
5.00 3.45 1.60
Cote Bet365
4.33 3.60 1.80

Ilves - Seinajoen 2 Final 2-4 cheers
Cote Reale
5.00 3.60 1.60
Cote Bet365
3.25 3.30 2.20

Sivas - Kardemir K. 1 Final 2-1 cheers
Cote Reale
1.60 3.80 4.30
Cote Bet365
2.10 3.40 3.40

Trabzon - Buyuksehyr Bld. 1 Final 4-3 cheers
Cote Reale
1.50 3.60 5.60
Bet365
3.00 3.40 2.30

Bilet Casapariurilor Cod 60620502001950585 WIN bounce cheers
Sus In jos
Continut sponsorizat





Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 Empty
MesajSubiect: Re: Biletul zilei & ponturi 12.05.2013   Biletul zilei & ponturi 12.05.2013 Empty

Sus In jos
 
Biletul zilei & ponturi 12.05.2013
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BILETUL ZILEI , PONTURI , BET INFO , ANALIZE , AVANCRONICI MECIURI & DECLARATII-
Mergi direct la: